Přihláška - akce zrušena, možnost náhradního puťáku když napíšete

Druhé kolo přihlašování skončilo 29.8.2021 s levnější cenou za 1 800,- Kč při zaplacení do týdne. Momentálně čekáme na platby a poté možná otevřeme poslední vlnu přihlašování za 2 200,- Kč.

Jedná se o plnou cenu za celých 5 dní. Rozpočet máme nastavený proinvestičně tak, abychom mohli pro další opakování nakoupit nové materiály a uvést nové aktivity. V ceně je ale především zahrnuta amortizace lodí, půjčení vysílaček, zajištění lan, pronájem pozemků i zajištění rezervních ubytování pro případ deště, stejně jako další materiál, jídlo pro vás, proplacení benzínu pro nás, a proplacení skladu a účetní pro spolek. Sami akci pořádáme jakožto dobrovolníci bez nároku na odměnu.

Storno podmínky

V pří­pa­dě, že se účastník rozhodne zru­šit svou účast na akci, platí následující stronopodmínky:

Při zrušení

  • do 24. srpna (měsíc před akcí) včetně vrátíme 70 % účastnického poplatku,

  • do 10. září (čtrnáct dní před akcí) včetně vrátíme 40 % účastnického poplatku,

  • do 23. září (jeden den před akcí) včetně vrátíme 10 % účastnického poplatku,

  • v den započetí akce či později bohužel již nevracíme,

  • v případě zrušení akce ze strany organizátorů vrátíme 100 % účastnického poplatku.

  • Je také možné za sebe najít náhradníka (kterého ale máme právo odmítnou podle údajů z jeho přihlášky).

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru nám však místo běžných stornopoplatků můžeš kdykoli oznámit, že se akce z důvodů spojených s koronavirem nezúčastníš, a bude ti vráceno 100 % tvé platby. Doba si žádá nejen, abychom si pomáhali, ale i věřili. A my věříme, že této možnosti využiješ pouze z pádných důvodů.

V tuto chvíli nevnímáme překážku, proč by akce nemohla proběhnout. Budeme sledovat vládní nařízení a hygienická doporučení a řídit se jimi. Pokud by se situace zhoršila a akci by nebylo bezpečné či možné pořádat, vrátíme účastníkům 100 % účastnického poplatku.

Těšíme se na tebe!